10 Dzień Surowej Diety RAW FOOD – Moje Kryzysy i Wyciskany Sok – Bartosz FilapekCześć kochani 🙂 przedstawiam Wam relację 10 dnia na surowym jedzeniu, opowiadam trochę o kryzysach jakie przechodziłem przez ten czas, mi też nie zawsze jest łatwo, też czasem mi ciężko, ale wytrwałem 🙂 Robimy dzisiaj soczek z owoców.
Zapraszam na mojego fanpage

A także na moją stronę www.elementzdrowia.pl

Share!
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Stumbleupon
Share On Reddit
Loading Facebook Comments ...
9 replies
  1. BejbeinBlack
    BejbeinBlack says:

    Ja też stosuję okna czasowe od 18- 9 czasem 10 nie jadam. Dobrze wiedzieć, ze można w tym czasie wypić wyciskany sok 🤗 Natomiast odnośnie ludzi starzejących się za wcześnie to masz rację. Mam koleżanki, które tyją lub siwieją i nawet łysieją z przodu. To wina glutenu, który jest zmodyfikowany i nieprzyswajalny. Wielu ludzi ma alergie na gluten, a nawet o tym nie wie. Jeśli chodzi o wegetarian czasem zdarza się, że szybciej się starzeją, ponieważ mają za malo witamin czy kolagenu. Witarianie pod tym względem jednak przodują. Przyjmują więcej surowych, wiec i pełnych witamin i minerałów pokarmów. Super filmik. Pozdrawiam i dużo zdrowia

  2. Michał Kasprzyk
    Michał Kasprzyk says:

    prosze wytlumaczyc na czym polega przewaga wyciskarki za 5tys od tej za 2tys albo nawet od tej za 250zl z Biedronki? pytam bo paru znajomych ma wyciskarki w roznych cenach od biedronkowych za 250zl do tych renomowanym po 2-3tys i szczerze mowiac-pijac sok z kazdej nie czuje roznicy wiec jaka roznica jest w wyciskarce za 5tys?

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply